TV - monitoring potrubia

Monitoring kanalizácie ponúka náhľad priamo do kanalizačného potrubia a rúry pomocou vizuálneho náhľadu. Monitoring kanalizačného potrubia šetrí náklady a čas na diagnostikovanie havarijného stavu a odhalí priamy pohľad na stav a prípadné poškodenia kanalizácie.

Monitorovanie kanalizácie prebieha s použitím kamery s farebným záznamom, čím uľahčuje diagnostikovanie havárie potrubia a upchatie kanalizácie v reálnom čase.

Monitorovanie kanalizačných potrubí a rúry sa používa pri upchatí kanalizácie, pri poškodení kanalizačného potrubia a rúry a na predchádzanie nežiaducich stavov pri rekonštrukciách budov alebo pri vlhnutí stien a zatekaní odpadových vôd do budov.

Monitoring potrubia a rúry kanalizácie odhalí príčiny upchávania odpadových potrubí a odhalí prípadné poškodenia a praskliny na stenách kanalizácie, čo môže spôsobovať zatekanie odpadových vôd do budov.

TEL: 0908 246 828

Čistenie kanalizácií - Viktor Janček.

Oblasť pôsobenia

Žilina, Bytča, Považská Bystrica, Púchov, Ilava, Dubnica nad Váhom, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Bojnice, Nitrianske Pravno, Nitrianske Rudno, Nováky